Známe zápasy prvního turnaje UPC Fight Cesta bojovníka

V prvním díle reality show Cesta bojovníka se všichni účastníci vydali na společné víkendové soustředění, kde si jejich kvality otestovali známí trenéři. Následně museli splnit i jednotlivé výzvy, které rozhodly o tom, kdo s kým nastoupí v prvním turnaji. Při prvním natáčení si někteří bojovníci sáhli na absolutní dno, ale co je důležité, nevzdal to ani jeden!

10. dubna 2021 se dočkáme prvního turnaje. Ten se uskuteční v pražské tělocvičně Spejbl Gym bez diváků. Akce pak půjde sledovat prostřednictvím PPV. Samotné aktéry nám blíže představil první díl, který si můžete zpětně přehrát zde. Níže přinášíme jednotlivé souboje.

“Všechny účastníky reality show jsme si pozorně prohlédli a musím říct, že se je opravdu na co těšit. Všichni jeli v neskutečném tempu a zápasy budou vyrovnané. Vůbec teď nedovedu tipovat vítěze nebo určovat favority. Kluci mají ještě dostatek času na přípravu a je vidět, že do toho šlapou naplno. Bude to jízda,” okomentoval první dojmy jeden z pořadatelů turnaje Michal Reissinger.

Lubomír Pindus (huteam praha) vs. (Lumberjack gym) David Merenda

Tady budou lítat emoce. Merenda je původem klasický boxer, který se přeorientovává na muaythai styl, což určitě nebude jednoduché. Pinduse si vybral jako nejslabšího člena v turnaji, což se samozřejmě hubatému Pindusovi nelíbí. Ten vidí své šance na postup do dalšího kola optimisticky a plánuje svému soupeři rozlousknout hlavu jako kokosový ořech.

Renat Beket (Spejbl Gym) vs. (Palec Gym) Jan Černý

Velmi očekávaný zápas je zároveň odvetou z UPC Fight Night. V prvním vzájemném utkání velmi těsně zvítězil k velké nelibosti Beketa Honza Černý z Palec Gymu. Oba o tento duel stáli. Oba si věří, že budou ti úspěšnější, a že právě jejich ruka bude nahoře po závěrečném rozhodnutí.

Nikolas Krivák (dracula gym) vs. (tik tak rokycany) Martin Petráš

Nikolas Krivák byl další, kdo si vybral svého soupeře. Chce k vítězství projít nejtěžší možnou cestou, i proto si zvolil do prvního zápasu Petráše. Oba bojovníci vyznávají ortodoxní muaythai styl boje. Ač jsou oba velmi mladí, zkušeností mají na rozdávání a pyšní se dohromady téměř 100 zápasy.

Matěj Trčka (Spejbl Gym) vs. (Victory Gym) Lukáš Mandinec

Zápas dvou zkušených reprezentantů bude ozdobou našeho prvního turnaje. Mandinec i Trčka vyznávají ortodoxní muaythai styl. Jsou velmi zápasově zkušení. Oba mají přehled a dostatek zkušeností. Mandinec je mašina vyznávající agresivní styl, oproti tomu Trčka je spíše technický bojovník, který svého soupeře systematicky rozebírá.

DENIS HNÍDEK (Spejbl Gym) vs. Marek Beták

Ambiciózní Hnídek si nepřipouští, že by ho v turnaji kdokoliv zastavil. Dlouhodobě podává kvalitní výkony, má agresivní styl boje, slušné zkušenosti a do toho je i velmi dobře technicky vyspělý. Marek Beták zaskakuje za Erika Breita. Jasným favoritem v zápase je domácí Hnídek. Beták může svým neortodoxním styl plných otoček jedině překvapit.

Rastislav Klimáček (victory gym) vs. (pretorian fight club) Lorenzo Musca

Klimáček je velezkušený fighter, který má nabito ostrýma. Můžeme očekávat skvělou práci s lokty a koleny, velmi slušnou kondici a přehled v zápase. Musca je Ital žijící v Ostravě. Není tolik vyzápasený jako Klimáček, nicméně trenérsky ho vede legendární Ostravák Jakub Gazdík, který Muscu v tělocvičně nelidsky drtí, a chystá ho na nemožné. Ital doposud nezažil porážku a ve vítězném tažení chce pokračovat.

FILIP HAUSER (palec gym) vs. (alexgym) BORIS ZAVADSKÝ

Velmi zajímavý československý souboj. Zavadský je výrazně těžší a do váhy bude dost shazovat, má větší zápasové zkušenosti a určitě na tom bude lépe silově. Jeho zápasová bilance však střídá výhru s prohrou, oproti tomu Hauser jede na vítězné vlně, kdy většinu svých zápasů ukončil před limitem. Tenhle zápas na body určitě neskončí.

Leonard Borák (diamond gym) vs. (sad gym zlín) Dominik Haška

Borák je velmi zkušený fighter, který trénuje po boku Milana Minčiho Páleše. Chce vyhrát celý turnaj, aby mohl seknout s prací ve fabrice a věnovat se fightingu. Haška je neskutečný univerzál. Zápasil snad ve všech stylech, má neortodoxní styl boje, atypické a špatně čitelné kombinace, na které je zvyklý z MMA.