UPC Fight 3: Cesta bojovníka – Finále

Finálový turnaj projektu Cesta bojovníka již 4.9.2021 v pražské hale TJ Spoje.

Domácí Trčka s Beketem, za Slovensko Leonard Borák a jako náhradník za zraněného Hnídka ostravský Erik Breit se utkají na finálovém turnaji o hlavní výhru 50 000 kč. Jak si naši finalisti vedli v předchozích turnajích najdete a zde zde.

Výše zmínění zápasníci se mezi sebou utkají vyřazovacím způsobem v pyramidě. Los pyramidy a kdo s kým půjde do prvního zápasu zjistíme až den před turnajem na vážení, které pro vás budeme vysílat živě na našich sociálních sítích.

Kromě pyramidových zápasů na nás čekají vložené superfighty. Představí se nám dobře známí bojovníci z turnaje Cesta bojovníka, například David Merenda, Filip Hauser, Jan Černý, Dominik Haška, Rastislav Klimáček…. ale také Jan “Šmoula” Šindelář, který na minulém turnaji doslova rozdrtil loktem nos Luďkovi Gregušovi z Aplík Muay thai. Šmoulu tentokrát prověří Jiří Páv z pražského klubu X Gym, kde trénuje pod vedením Lukáše Jirkovského.

Finálový turnaj je možné sledovat pouze osobně v hale TJ Spoje – Na Balkáně 450/25.

Vstupenky

V prodeji jsou 3 kategorie vstupenek.

  • plocha sezení 349 kč
  • tribuna sezení 399 kč
  • VIP Stůl ( raut, alko + nealko ) pro 4 nebo 6 osob za 2500 kč/osoba

Lístky jsou v prodeji v tělocvičně Spejbl Gym Praha v Letňanech na adrese Rýmařovská 561. Pro rezervaci můžete volat na tel. 773 545 716 a nebo psát na mail upcfight@seznam.cz

Celkem na Váš čeká 9 full Muaythai zápasů.Přestaví se Vám dobře známe tváře z reality show Cesta bojovníka, mladé naděje z domácích klubů Spejbl a Palec Gym ale hlavně finále naší reality show UPC Fight Cesta bojovníka. Pro oživení, jak se našim účastníkům vedlo, můžete zdarma shlédnout všechny odvysílané díly na našem YouTube kanálu. Finálový 6.díl reality show odvysíláme po skončení celého turnaje, kde pro Vás podrobně zmapujeme cestu vítěze od úvodního společného tréninku až po závěrečný zápas na finálovém turnaji.

 

Celý turnaj je pod záštitou České Muaythai asociace, které děkujeme za spolupráci a podporu.

Zápasy

Složení turnajových dvojic budeme průběžně zveřejňovat zde na webu i na našich sociálních sítích.

 

Sportu zdar a Muaythai obzvlášť!