UPC Fight 3: Cesta bojovníka – Finále – FIGHTCARD

Cesta bojovníka – FINÁLE

Již v sobotu 4.9.2021 ukončíme projekt muaythai reality show Cesta bojovníka finálovým turnajem. Kromě turnajových zápasů na fanoušky čeká dalších 7 vložených superfightů a je potřeba říct, že jsme v rámci našich možností postavili fightcard opravdu luxusní.

Pojďme si společně projít celou kartu a okomentovat jednotlivé zápasy.

Celý turnaj otevře jediný amatérský zápas večera a to souboj juniorů dle pravidel IFMA ( chrániče holení, loktů a helma ) ve váze – 67 kg na 3 x 2 minuty Stanislav Slavík Jr. Vs Tomáš Karel Barták. Oba mají přes svůj nižší věk ( 17 let ) dostatek zápasových zkušeností. Zejména teplický Barták je účastník několika zahraničních turnajů a jsme zvědaví, jak si domácí bojovník poradí s kvalitním protivníkem.

Ondřej Malina ( Aplik Muay thai ) VS. ( Palec Gym ) Radomír Dočekal

Malina je několika násobný mistr ČR asociace CMTA s bilancí 16 výher a pouhé dvě porážky. Zápas vzal na poslední chvíli za zraněného Gregora, což je vždy nepříjemná situace pro oba bojovníky. Dočekal absolvoval dlouhou a náročnou přípravu a prokázal zdravé sebevědomí okamžitým souhlasem nad novým soupeřem. Tady můžeme očekávat překvapení turnaje.

 

Dominik Tábor ( Como 3 Gym ) VS. ( Yaksha Gym Plzeň ) Vít Vokoun

Dominik Tábor je mašina z Třince, která míří na absolutní vrchol české muaythai scény. Na UPC má bilanci 2-0, když porazil na UPC FIGHT NIGHT na body domácího Šindeláře a na UPC Fight 2  ve vyrovnaném zápase Davida Dvořáčka. Nyní mu stojí v cestě zkušený Vít Vokoun z Plzně, který je vždy zárukou atraktivního zápasu, nicméně v aktuální formě je Tábor nezastavitelný a v zápase je jasným favoritem.

Jan Černý ( Palec Gym ) VS. ( Sad Gym Zlín ) Dominik Haška

Jan Černý dostal na minulém turnaji solidní výprask od Marka Luštiaka z Dracula Gymu BB a akutně potřebuje zvítězit. Dominik Haška po vyřazení z turnaje ( prohra v 1.kole s TKO s Borákem ) absoloval několik vítězných zápasů a stal se i covidovým šampionem asociace CMTA. Dominik drží vítěznou šňůru a jen tak si jí ukončit nenechá. Černý je pod tlakem a musí vyhrát za každou cenu, což může být pro Hašku výhoda.

Jan Šindelář ( Spejbl Gym ) VS. ( X Gym Praha ) Jiří Páv

Šindelář se v posledním zápase na UPC Fight 2 předvedl nádherným, agresivním výkonem a doslova převálcoval Greguše od Aplíka. Jirka Páv před měsícem prohrál ve velmi tvrdém zápase v malých rukavicích s Radkem Roušalem na DFN a určitě si s Šindelářem chce zlepšit náladu vítězným výkonem. Uvidíme, zda Šindelář naváže na minulý zápas a předvede zase v ringu uragán.

Filip Hauser ( Palec Gym ) VS. ( Victory Gym Trenčín ) Rastislav Klimáček

Zápas dvou leváků a zároveň bojovníků s ortodoxním muaythai stylem slibuje krásnou podívanou. Oba dva nastoupili do turnaje a postoupili do druhého kola. Hauser pro zranění odstoupil před zápasem s Borákem, Klimáček v krásném a velmi tvrdém zápase vypadl s Denisem Hnídkem, kde bylo vidět, že mu úplně nechutná být pod tlakem, což je zároveň jedna ze silných stránek Hausera. Nyní ve váze – 61 kg. Šance na výhru je na obou stranách.

Patrik Záděra ( Spejbl Gym ) VS. ( Muay Thai Brno ) Radek Roušal 

Poslední superfight před finálem turnaje. Patrik Záděra je nová posila Spejbl Gymu a pořádně si jeho jméno zapište za uši. Tenhle chlapík má za sebou víc jak 100 zápasů. V létě vyhrál pyramidu Yangames a teď se chystá na Ruchyho. jestli se Vám líbí styl boje ale Badr Hari, tak ho budete zbožňovat. Ruchy jede na vítězný vlně. Na DFN knockoutoval Páva a chystá se seřezat i Záděru. Roušal ma nabitý program. Čeká ho bitva o Brno s Pajťasem na DFN a Záděra je jen nutná zastávka před velkým zápasem. Tenhle zápas bude diváky zvedat ze sedadel a my se na něj maximálně těšíme!

Pyramida Cesta bojovníka

V pyramidě se sešla velmi zajímavá čtveřice, ve které není jasný favorit. Matěj Trčka vyzve v prvním zápase Leonarda Boráka. Druhý zápas je Renat Beket s Erikem Breitem. Cestu k vítězství v turnaji mají na dosah.

 

Vstupenky

  • plocha sezení 349
  • tribuna sezení 399
  • VIP stůl 2500 kč/místo

Vstupenky můžete do čtvrtečního večera zakoupit na recepci v tělocvičně Spejbl Gym v pražských Letňanech. Vstupné bude možné zakoupit i přímo u vstupu do haly v den konání turnaje od 18:00

TJ HALA SPOJE – Na Balkáně 450/25

Začínáme v 19:30 hod.

Turnaj nebude přenášet živě v TV ani formou PPV.