UPC Fight 2: Cesta bojovníka – výsledky

Druhý turnaj UPC Fight přinesl neskutečné bitvy!

Covid a zranění nám v posledních dnech před turnajem mírně zamíchaly s fight card. Filip Hauser musel ze zdravotních důvodů odstoupit a místo něj dostal šanci vrátit se zpět Nikolas Krivák v zápase s Borákem, ale nepředbíhejme.

Celý turnaj odstartovaly nádherné superfighty. Hned úvodní zápas Šindeláře s Gregušem dal najevo, že nás čeká vysoké tempo i nasazení. Od začátku akční zápas korunoval předčasnou výhrou po úderu Šindelářovým loktem a zvítězil RSC.

Druhý zápas byl ozdobou turnaje. David Dvořáček s Dominikem Táborem předvedli neskutečnou bitvu a celou dobu se přelévala pomyslná miska vah vítězství z jedné strany na druhou. Zápas vyhrál Tábor a to i díky chybě ringového rozhodčího, který nesmyslně začal Dvořáčka počítat. V dalším zápase všechny diváky i většinu odborníků zaskočil Ján Vaľovčík, který se pustil do domácího Daga Hoka bez respektu a absolutně dominoval. Ve třetím kole se Hoke dopustil nedovolené techniky, kdy po stopu rozhodčího opakovaně udeřil soupeře loktem do zátylku a byl diskvalifikován. Vaľovčík zvítězil a vysloužil si ocenění a bonus za nejlepší výkon večera.  

Rezervní zápasy obstaraly OpelkaBreitem a Luštiak s Černým. V obou případech probíhal zápas na jednu branku a z výher na body se radoval Breit a Luštiak.

Na řadu přišly vyřazovací zápasy projektu Cesta bojovníka. Atmosféra se dala krájet a jako první pyramidový zápas diváky čekal Beket s Merendou. Merenda v prvním kole skvěle pracuje a jde si pro postup. Ve druhém kole mu však odchází kondice, Beket otáčí a odnáší si výhru a postup na finálový turnaj.

Slovenské debry Kriváka s Borákem nabídlo akční podívanou od začátku do konce. V prvním kole jasně dominoval Borák, ke konci se situace otočila a po velmi těsné výhře se z postupu radoval žilinský Borák.

Hnídek proti Klimáčkovi od začátku rozjel válku a jde si pro postup. Trefuje krásný loket z otočky a otvírá Klimáčka na hlavě. Klimáček se však nevzdává a stále až do konce bojuje. Zápas nakonec končí na body a dalším finalistou je Hnídek.

Poslední pyramidový zápas obstaral Matěj Trčka s Martinem Petrášem. Zápas dvou velkých kamarádů byl opět akční od začátku do konce. Trčka ukázal neskutečný přehled a tvrdost. Neudělal snad krkokzpátky a po dominantním vítězství se probojoval do finále.

Celý turnaj byl doslova nabitý adrenalinem. Každý zápas nabídl akci a zábavu a to je přesně věc, kterou chceme na UPC ukazovat divákům.

Finálový turnaj nás čeká v září. Zajímavé bude zejména rozlosování turnaje, kdy na sebe určitě narazí týmoví kolegové ze Spejbl Gymu. Informace o termínu konanání, kompletní fight card a další podrobnosti přineseme v nejbližší době.

 

To nejlepší z turnaje můžete vidět v článku na sport.cz

Výsledky:

1. Šindelář vs Greguš, Šindelář RSC
2. Dvořáček vs Tábor, Tábor 2 : 1 nbd
3. Hoke vs Vaľovčík, Valovčík disq.
4. Opelka vs Breit, Breit 3 : 0 nbd
5. Luštiak vs Černý, Luštiak 3 : 0 nbd
6. Beket vs Merenda, Beket 3 : 0 nbd
7. Hnídek vs Klimáček, Hnídek 3 : 0 nbd
8. Krivák vs Borák, Borák 2 : 1 nbd
9. Trčka vs Petráš, Trčka 3 : 0 nbd