TISKOVÁ ZPRÁVA: UPC Fight Cesta bojovníka

Z podzemí vystupujeme sérií turnajů! Slavný Spejbl/Palec Gym si ve spolupráci s Českou Muaythai Asociací připravil projekt UPC Fight Cesta bojovníka.

Reality show Cesta bojovníka je projekt, který na tuzemské scéně v thajském boxu nemá obdoby. Vybrali jsme pro vás nejlepších šestnáct bojovníků z Česka a Slovenska, kteří se mezi sebou utkají o pomyslné číslo jedna ve váze do -63.5 kilogramů. Do pyramidy zasáhne dvanáct účastníků z Česka a čtyři ze Slovenska.

Projekt UPC Fight Cesta bojovníka nabídne celkem šest dílů reality show. Průběžně mezi nimi uvidíme tři turnaje formou vyřazovacího systému. Vítěz si odnese 50 000,- Kč! V jednotlivých turnajích se můžeme těšit i na vložené zápasy.

Pavouk turnaje UPC Fight Cesta bojovníka

Kdo v turnaji nastoupí?

Těšte se na výkony borců elitního Spejbl Gymu Denise Hnídka, Renata Beketa a úspěšného českého reprezentanta z mezinárodních IFMA turnajů Matěje Trčky. Dále uvidíme i Lubomíra Pinduse, Radka Štádlera a další. Za Slovensko se představí Lukáš Madinec a Rastislav Klimáček z Trenčína, Leonard Borák z Diamond Gymu Žilina a Nikolas Krivák z Drácula Gym Bánská Bystrica.

Jak turnaj sledovat?

Všechny tři turnaje budou ke shlédnutí formou placených PPV online přenosů. O dalších podrobnostech ke sledování budeme informovat vždy na našich sociálních sítích @upcfight a na webu www.upcfight.cz.

První dva eliminační turnaje proběhnou bez diváků v pražské tělocvičně Spejbl Gym. Místo a přítomnost diváků na velkém finále se bude odvíjet dle epidemiologické situace v ČR.

První díl magazínu Cesta bojovníka startuje 16. března 2021. První eliminační turnaj UPC Fight Cesta bojovníka (čtvrtfinále) proběhne 10. dubna 2021.